Caspar van den Berg

Caspar van den Berg (1980) is vanaf 18 januari 2022 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Angerlo, 19 mei 1980
  • Getrouwd

 

kinderen

  • 2 zonen

 

woonplaats

  • ‘s-Gravenhage, Zuid-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Bijzonder hoogleraar Transities in de publieke sector Universiteit Leiden vanaf 1 november 2021
  • Hoogleraar Global and Local Governance Rijksuniversiteit Groningen vanaf 1 november 2017

Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • MSc International Relations, London School of Economics and Political Science, vanaf 1 september 2002 tot 1 december 2003
  • BA Liberal Arts and Sciences, Universiteit Utrecht, vanaf 1 september 1999 tot 1 juli 2002

promotie

  • Bestuurskunde, Universiteit Leiden, vanaf 1 januari 2004 tot 20 januari 2011

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 18 januari 2022
  • Hoogleraar Global and Local Governance Rijksuniversiteit Groningen vanaf 1 november 2017

andere activiteiten

  • Bijzonder hoogleraar Transities in de publieke sector Universiteit Leiden vanaf 1 november 2021


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

125 dagen
(18 januari 2022 tot heden)