Ir.ing. C.P.M. Moonen (D66)



C. Moonen (D66) 1

Carla Moonen (1963) is vanaf 11 juni 2019 lid van de D66-fractie in de Eerste Kamer. Mevrouw Moonen is de fractiesecretaris.



Personalia

  • geboren te Weert, 5 april 1963
  • Gehuwd

 

kinderen

  • 3 zonen

 

woonplaats

  • Breda, Noord-Brabant

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Gastdocent Hogere Agrarische School vanaf 1 september 2020 tot 1 september 2021
  • Lid Raad van Toezicht Maastricht UMC+/ azM vanaf 1 januari 2020
  • Executive Board Member News Console vanaf 1 januari 2019
  • Bestuursvoorzitter Koninklijke NLingenieurs vanaf 1 september 2018
  • Mede-oprichter en lid Kernteam Breda NL2025 vanaf 1 mei 2016
  • Lid Raad van Toezicht en voorzitter Auditcommissie Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen Nederland vanaf 1 september 2013

Opleidingen

hoger beroepsonderwijs

  • Internationale Hogeschool Larenstein, Cultuurtechniek, vanaf 1 september 1980 tot 26 juni 1984

wetenschappelijk onderwijs

  • Wageningen University, Agrarische Economie, vanaf 1 september 1987 tot 22 december 1992

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Bestuursvoorzitter Koninklijke NLingenieurs vanaf 1 september 2018
  • Bestuursvoorzitter Pensioenfonds Zorg en Welzijn vanaf 1 maart 2017 tot 2019
  • Dijkgraaf Waterschap Brabantse Delta vanaf 1 mei 2013 tot 1 maart 2017
  • Raadadviseur Kabinet Minister-president Ministerie van Algemene Zaken vanaf 1 mei 2008 tot 1 mei 2013
  • Plv. Directeur Inspectie der Rijksfinanciën Ministerie van Financiën vanaf 1 mei 2005 tot 1 mei 2008
  • Projectdirecteur Ministerie van VROM vanaf 1 september 1999 tot 1 mei 2005
  • Senior-beleidsmedewerker Ministerie van LNV vanaf 1 mei 1991 tot 1 september 1999
  • Rentmeester Geldersch Landschap & Kasteelen vanaf 1 augustus 1987 tot 1 mei 1991

andere activiteiten

  • Lid Raad van Toezicht Maastricht UMC+/ azM vanaf 1 januari 2020

Partijpolitieke functies

  • Voorzitter Commissie R.O, Milieu en Klimaat Benelux Parlement vanaf 19 juni 2020
  • Penningmeester Stichting Eerste Kamerfractie D66 vanaf 1 februari 2020


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

535 dagen
(11 juni 2019 tot heden)