Mr.drs. M.A.M. Adriaansens (VVD)



M.A.M. Adriaansens (VVD) 1

Micky Adriaansens (1964) is vanaf 11 juni 2019 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer.

Mevrouw Adriaansens is voorzitter van de vaste Eerste Kamercommissie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).



Personalia

  • geboren te Schiedam, 1 maart 1964
  • gehuwd

 

kinderen

  • 1 dochter en 1 zoon

 

woonplaats

  • Blaricum, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Commissaris InsingerGilissen vanaf 16 april 2018
  • Commissaris PGGM N.V. vanaf 1 januari 2018
  • Lid raad van toezicht Amsta vanaf 1 september 2016
  • Directeur TwynstraGudde vanaf 1 april 2016
  • Lid Adviescommissie Sociale Begeleiding 's Heeren Loo Zorggroep vanaf 1 april 2016


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • Gymnasium, Gemeentelijk Gymnasium Hilversum, vanaf 1 september 1976 tot 1 juli 1983

wetenschappelijk onderwijs

  • Insolventierecht (Insolad) Grotius Academie, Universiteit Nijmegen, vanaf 1 september 1995 tot 25 april 1996
  • Rechten, Erasmus Universiteit Rotterdam, vanaf 1 september 1984 tot 24 april 1991
  • Beleid en Management Gezondheidszorg, Erasmus Universiteit Rotterdam, vanaf 1 september 1983 tot 7 december 1988

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Directeur TwynstraGudde vanaf 1 april 2016

andere activiteiten

  • Commissaris InsingerGilissen vanaf 16 april 2018
  • Commissaris PGGM N.V. vanaf 1 januari 2018
  • Lid raad van toezicht Amsta vanaf 1 september 2016
  • Lid Adviescommissie Sociale Begeleiding 's Heeren Loo Zorggroep vanaf 1 april 2016


Anciënniteit

74 dagen
(11 juni 2019 tot heden)