Drs. S. Kluit (GroenLinks)



S. Kluit (GroenLinks) 1

Saskia Kluit (1973) is vanaf 11 juni 2019 lid van de GroenLinks-fractie in de Eerste Kamer.

Mevrouw Kluit is penningmeester van de fractie.



Personalia

  • geboren te Haarlemmermeer, 26 mei 1973
  • Getrouwd

 

kinderen

  • 2 zonen

 

woonplaats

  • Utrecht, Utrecht

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Secretaris/penningmeester Stichting GroenLinks Eerste Kamer vanaf 11 oktober 2019
  • Directeur Stichting Fietsersbond vanaf 15 oktober 2015
  • Penningmeester Fietsplatform vanaf 1 oktober 2015
  • Directeur Fietsersbond vanaf 1 november 2009
  • Producent/regisseur Natzand vanaf 1 januari 2007


Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Politicologie, Internationale Betrekkingen, Universiteit van Amsterdam, vanaf september 1992 tot september 1996

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Directeur Fietsersbond vanaf 1 november 2009

andere activiteiten

  • Secretaris/penningmeester Stichting GroenLinks Eerste Kamer vanaf 11 oktober 2019
  • Directeur Stichting Fietsersbond vanaf 15 oktober 2015
  • Penningmeester Fietsplatform vanaf 1 oktober 2015
  • Voorzitter Dutch Cyling Embassy vanaf 1 januari 2014 tot 31 mei 2018
  • Producent/regisseur Natzand vanaf 1 januari 2007


Hobby's

  • accordeon spelen, fietsen, door stad en land slenteren en films kijken

 


Anciënniteit

132 dagen
(11 juni 2019 tot heden)