A.  Nanninga  (JA21) 1

Annabel Nanninga (1977) is sinds 13 juni 2023 lid en voorzitter van de JA21-fractie in de Eerste Kamer.

Eerder was zij van 15 februari 2021 tot 13 juni 2023 lid en voorzitter van de Fractie-Nanninga in de Eerste Kamer. Daarvoor was zij van 11 juni 2019 tot 26 oktober 2020 lid van de FVD-fractie.

Mevrouw Nanninga is ondervoorzitter van de commissie voor Verzoekschriften.

Van 26 oktober 2020 tot en met 14 februari 2021 was mevrouw Nanninga in verband met zwangerschap en bevalling tijdelijk voor de duur van 16 weken geen Kamerlid meer.

Zij werd in die periode vervangen door de heer Hugo Berkhout en later door de heer Baljeu.

Contact: annabel.nanninga@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Amsterdam (Netherlands), 6 november 1977
  • Samenwonend

 

kinderen

  • 2 dochters, 1 zoon

 

woonplaats

  • Amsterdam, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: Fractievoorzitter JA21 Amsterdam

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja

afgesloten

  • beschrijving: Lid van de JA21-fractie in de Provinciale Staten Noord-Holland

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 13 juni 2023, eerder vanaf 15 februari 2021 tot 13 juni 2023 en vanaf 11 juni 2019 tot 26 oktober 2020
  • beschrijving: Lid van de JA21-fractie in de Provinciale Staten Noord-Holland

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Fractievoorzitter JA21 Amsterdam

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Partijpolitieke functies

  • beschrijving: Fractievoorzitter JA21 Amsterdam

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja

afgesloten

  • beschrijving: Lid van de JA21-fractie in de Provinciale Staten Noord-Holland

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

1614 dagen
(15 februari 2021 tot heden)
(11 juni 2019 tot 26 oktober 2020)