Drs. C. Teunissen (PvdD)



drs. C. Teunissen (PvdD) 1

Christine Teunissen (1985) is sinds 12 maart 2019 lid van de PvdD-fractie in de Eerste Kamer.

Eerder was zij van 9 juni 2015 tot 10 oktober 2018 lid van de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Leidschendam, 6 september 1985

 

woonplaats

  • 's-Gravenhage, Zuid-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Algemeen bestuurslid (vanaf oktober 2018) secretaris (tot oktober 2018) Animal Politics Foundation (APF) vanaf december 2015

afgesloten

  • Fractievoorzitter gemeenteraad van 's-Gravenhage vanaf 19 maart 2014 tot 9 oktober 2018

Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Geschiedenis, Universiteit Leiden, vanaf 2005 tot 2011

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 12 maart 2019 en eerder vanaf 9 juni 2015 tot 10 oktober 2018
  • Beleidsmedewerker fractie Partij voor de Dieren, Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf januari 2015 tot juni 2015
  • Fractievoorzitter gemeenteraad van 's-Gravenhage vanaf 19 maart 2014 tot 9 oktober 2018
  • Persvoorlichter fractie Partij voor de Dieren, Tweede Kamer der Staten-Generaal vanaf augustus 2012 tot 2014

andere activiteiten

  • Algemeen bestuurslid (vanaf oktober 2018) secretaris (tot oktober 2018) Animal Politics Foundation (APF) vanaf december 2015

Partijpolitieke functies

  • Lid Raad van Advies Partij voor de Dieren vanaf oktober 2011

afgesloten

  • Lid bestuur Stichting Ondersteuning fractie Partij voor de Dieren, gemeenteraad van ‘s-Gravenhage vanaf 27 maart 2014 tot februari 2019
  • Fractievoorzitter PvdD, gemeenteraad van 's-Gravenhage vanaf 19 maart 2014 tot 9 oktober 2018


Anciënniteit

1384 dagen
(12 maart 2019 tot heden)
(9 juni 2015 tot 10 oktober 2018)