H.A. Berkhout (Fractie-Nanninga)



H.A. Berkhout (FVD) 1

Hugo Berkhout is vanaf 15 februari 2021 lid van de Fractie-Nanninga in de Eerste Kamer. Hij is penningmeester van de fractie.

Eerder was de heer Berkhout van 29 november 2020 tot en met 14 februari 2021 lid van de Fractie-Van Pareren in de Eerste Kamer.

Tot 29 november 2020 was hij (tijdelijk) lid van de FVD-fractie als vervanger van het lid Nanninga gedurende haar zwangerschaps- en bevallingsverlof.

De heer Berkhout is op 15 december 2020 (opnieuw) beëdigd als Eerste Kamerlid in verband met terugtreden van de heer Cliteur als Lid van de Kamer.



Personalia

  • geboren te Beesd, 9 april 1974

 

kinderen

  • 1 dochter

 

woonplaats

  • ‘s-Gravenhage

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Partner Kylla Corporate Transactions, Amsterdam vanaf 1 november 2020

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 15 februari 2021, eerder vanaf 29 november 2020 tot 15 februari 2021 en vanaf 26 oktober 2020 tot 29 november 2020
  • Partner Kylla Corporate Transactions, Amsterdam vanaf 1 november 2020


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

281 dagen
(26 oktober 2020 tot heden)