Naar hoofdinhoud Naar hoofdnavigatiemenu

N.J.F. Pouw-Verweij (FVD)



Foto van N.J.F. Pouw-Verweij (FVD)

Nicki Pouw-Verweij (1991) is sinds 13 november 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer. Eerder was zij lid van 11 juni 2019 tot en met 23 juli 2019.

Aan mevrouw Pouw-Verweij was op haar verzoek door de Voorzitter van de Eerste Kamer tot en met 12 november 2019 tijdelijk ontslag verleend als Lid van de Eerste Kamer wegens zwangerschap en bevalling. Mevrouw Pouw-Verweij is in haar periode van verlof vervangen door de heer drs. O.J. (Otto) Hermans.



Personalia

  • geboren 21 mei 1991
  • Getrouwd

 

kinderen

  • 1

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Arts-onderzoeker / promovenda VU Medisch Centrum vanaf 1 mei 2015


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • Tweetalig Gymnasium, Cals College Nieuwegein, vanaf 1 september 2003 tot 31 augustus 2009

wetenschappelijk onderwijs

  • Geneeskunde, Vrije Universiteit Amsterdam, vanaf 1 september 2009 tot 1 november 2015

promotie

  • Reumatologie en Nucleaire Geneeskunde, Vrije Universiteit Amsterdam, vanaf 1 mei 2015

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 13 november 2019 en eerder vanaf 11 juni 2019 tot 24 juli 2019
  • Arts-onderzoeker / promovenda VU Medisch Centrum vanaf 1 mei 2015

andere activiteiten

  • Verzorgende C Cordaan Thuiszorg Amsterdam vanaf 1 oktober 2010 tot 1 mei 2015


Anciënniteit

67 dagen
(13 november 2019 tot heden)
(11 juni 2019 tot 24 juli 2019)