Mr.drs. H. Doornhof (CDA)



mr. drs. H. Doornhof (CDA) 1

Hugo Doornhof (1978) is vanaf 11 juni 2019 lid van de CDA-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Nijkerk, 18 februari 1978
  • Gehuwd

 

kinderen

  • 1 zoon

 

woonplaats

  • Nijkerk, Gelderland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Docent Vrije Universiteit Amsterdam vanaf september 2019
  • Advocaat-partner AKD vanaf april 2013
  • Docent VNG Congres- en Studiecentrum vanaf september 2011
  • Docent Academie voor Overheidsjuristen vanaf september 2010


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • VWO, Corderius Lyceum, Amersfoort, vanaf september 1990 tot juni 1996

wetenschappelijk onderwijs

  • Juridisch bestuurswetenschappelijke opleiding, Universiteit Leiden, vanaf september 1996 tot februari 2002
  • Nederlands recht, civielrechtelijke richting, Universiteit Leiden, vanaf september 1996 tot februari 2002

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Advocaat-partner AKD vanaf april 2013

andere activiteiten

  • Docent Vrije Universiteit Amsterdam vanaf september 2019
  • Docent VNG Congres- en Studiecentrum vanaf september 2011
  • Docent Academie voor Overheidsjuristen vanaf september 2010


Onderscheidingen

  • Lid in de Orde van Oranje-Nassau, maart 2014

Hobby's

  • Hardlopen, schaatsen, wielrennen en trompet spelen

 


Anciënniteit

125 dagen
(11 juni 2019 tot heden)