Mr. M.H.H. Baay-Timmerman (50PLUS)

Martine Baay-Timmerman (1958) is sinds 28 maart 2017 lid van de 50PLUS-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Haarlem, 16 januari 1958  
  • gehuwd  

kinderen

  • 2 zoons  

woonplaats

  • Blaricum, Noord-Holland  

levensbeschouwing

  • katholiek  

Opleidingen

  • Nederlands recht, Vrije Universiteit Amsterdam van 1985 tot 1989  
  • course des conférences, Universiteit Sorbonne, Parijs 1978  
  • v.w.o., Hendelcollege Haarlem, van 1970 tot 1977  

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 28 maart 2017
  • Lid Tweede Kamer der Staten-Generaal vanaf 7 oktober 2013 tot 31 december 2014
  • Juridisch Medewerker te Huizen vanaf 2009 tot 2013
  • Advocaat te Naarden vanaf 1995 tot 2001
  • Advocaat te Amsterdam vanaf 1985 tot 1995

andere activiteiten

  • Adviseur Hoofdbestuur 50PLUS vanaf 28 maart 2017
  • Fractiemedewerker PS Utrecht 50PLUS vanaf 1 januari 2016
  • Fractiemedewerker Eerste Kamer 50PLUS vanaf september 2015 tot 28 maart 2017
  • Fractievoorzitter in Tweede Kamer der Staten-Generaal 50PLUS/Baay vanaf 3 juni 2014 tot 10 september 2014
  • Voorzitter VvE Gooierhoofd Huizen vanaf 1 september 2009
  • Bestuurslid Stichting Kinderopvang Huizen vanaf 1992 tot 2001

Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Adviseur Hoofdbestuur 50PLUS vanaf 28 maart 2017
  • Fractiemedewerker PS Utrecht 50PLUS vanaf 1 januari 2016
  • Voorzitter VvE Gooierhoofd Huizen vanaf 1 september 2009

afgesloten

  • Fractiemedewerker Eerste Kamer 50PLUS vanaf september 2015 tot 28 maart 2017

Partijpolitieke functies

  • lid financiële commissie 50PLUS, vanaf oktober 2016  

lidmaatschap tussentijds gevormde fractie

  • fractie-50PLUS/Baay, van 3 juni 2014 tot 10 september 2014  

vorige

  • Secretaris Wetenschappelijk Bureau 50PLUS van 7 maart 2015 tot 9 november 2015  
  • secretaris-penningmeester Stichting Ondersteuning Tweede Kamerfractie 50PLUS, van 21 maart 2014 tot 1 januari 2015  
  • secretaris 50PLUS, van november 2011 tot 10 november 2012  

Anciënniteit

558 dagen
(28 maart 2017 tot heden)
(29 oktober 2013 tot 10 september 2014)